Back2Human estek a Personal Brand Institute szervezésében az Ön vállalatában is
Őgy gondoljuk, hogy különösen napjainkban az üzleti, gazdasági életben dolgozók, vezetők, tehetségek kiemelkedő kihivása a „big picture thinking” szemlélete, gyakorlata, az önismeret kérdése és a magával ragadó kommunikáció.Ezek ma a magánéleti és munkakörnyezeti öröm és siker tartóoszlopai különösen a válságban és a COVID utáni időszakban, ezeken a területeken az újszerű fejlődés és tanulás elengedhetetlen.
Nem tréningre, nem workshopra, hanem igazi szellemi kalandra hívjuk!
Kiemelkedő előadóink új szemléletek felé nyitnak, komoly inspirációt nyújtanak és izgalmas szellemi frissességet biztosítanak; ha valamikor, akkor most van erre szükség! A válság idejére és azután a drámai változások utáni idők kezelésére. Az előadások és az azt követő beszélgetések bizonyára mindenkinek komoly „fogódzókat” fognak nyújtani.
Dr. Aczél Petra: A jövő készsésgei
Gundel Takács Gábor: Közösen megélt sikerek
Az ember mindig is társas lény volt, ma is az. Mindannyian ma is különféle csoportok köré szervezzük az életünket és az egyéni sikerek mögött is áll egy csoport. Az előadás során megvizsgáljuk a csoportok lélektanát. Átgondoljuk, hogy mitől lesz egy csoport sikeres, és hogyan hat vissza a siker a csoportra. Keressük az egyén helyét is a csoportban és szétválasztjuk a különféle szerepköröket: kiből lesz vezető és kiből lesz nélkülözhetetlen csapattag. Számos példát vizsgálunk meg a sport világából, amely a csoportban való gondolkodás és a sikerorientált együttműködés legközismertebb műfaja.
Az előadás célja szerint igyekszik segíteni abban, hogy a csoport tagjai minél tudatosabban gondolkodjanak a saját csoportjuk szerepéről és működési elveiről, továbbá a saját egyéni szerepükről a közösen elért sikerek érdekében.
Antalffy Péter: Változásmenedzsment: sikertörténetek vagy kudarcok mentén?
A történettudomány sokezeréves tapasztalatai a mai üzleti világ számára
Amikor a technológia hétköznapi, az ember lesz különleges. A médiatechnológiák forradalma, az ipar 4.0, robotizáció, a gyenge és erős mesterséges intelligencia számos tekintetben (pl. kapacitás, hatékonyság, pontosság, megbízhatóság) meghaladhatja azt, amire az ember képes. Melyek lesznek tehát a legfontosabb és „legemberibb” készségek a jövőben? Mi teszi majd a munkában és az életben is elengedhetetlenül szükségessé és eredményessé az embert? Hogyan kell kiválasztani és fejleszteni a legalkalmasabbakat a jövő vállalati kultúrájába? Eljött az idő, hogy a jövőkészségekről beszéljünk!
Pál Feri: Hogyan legyünk jól? Az önbecsülés
Szabadság, döntés, eredményesség, elégedettség folyamata. Három emberből kettő akkor sincs jól, ha a dolgai úgy alakulnak, ahogy akarta. Miért?
Az elégedettség három kulcsa; értékekhez kapcsolódás, elkötelezettség, hála. Mit tehetünk az elégedettségért? A rugalmas személyiség. Elégedettség és motiváltság együtt is lehetséges? A növekedés motiváltság.
Az önbecsülés és az érzelmi intelligencia. Önbecsülés és önértékelés. Önbecsülés fejlesztésének lehetőségei, módjai. Önbecsülés és realitás. Önbecsülés és fejlődőképesség. Önbecsülés és együttműködés. Önbecsülés és eredményesség.
UGYANAZ – MÁSKÉPPEN
TILL ATTILA – TILLA
Az állandó megújulás titkai
Mindig is a művészet érdekelt. Mondhatnám, hogy csak a művészet, de ez így sohasem igaz. Mindenkit minden érdekel, csak az ember mindig megpróbálja leegyszerűsíteni önmagát, miközben bóklászik az élet labirintusában. Annyira csak a művészet érdekelt régen, hogy az ilyen mondatoktól is hánytam. Kamaszkoromban a terv még tiszta volt és nagyon egyszerű: Én egy nagy művész szerettem volna lenni! Aztán nem lettem. Helyette én lettem a Tilla. Nem tudom ez pontosan mit jelent, de az biztos, hogy egy egész országnak jelent valamit.
Az tény, hogy ha az ember ennyi időt tölt egy ilyen kiemelt státuszban, akkor láthatatlanul biztos sokszor sokféleképpen megújult az évek alatt, vagy ügyesen játszott a képességeivel, a tehetségével.